МОНГОЛ УЛСЫН ИХ ХУРЛЫН 2020 ОНЫ ЭЭЛЖИТ СОНГУУЛЬД НЭР ДЭВШИГЧ НАМ, ЭВСЭЛ, НЭР ДЭВШИГЧДИЙН СОНГУУЛИЙН ЗАРДЛЫН ЯВЦЫН ТАЙЛАН


Тойрог Тойргийн - Нэр дэвшүүлсэн Овог Нэр Явцын тайлан ирүүлсэн огноо Сонгуулийн зардлын хураангуй тайлан /Маягт-1-3/ Мөнгөн хандивын тайлан /Маягт-3/
1 Архангай аймаг 1-тойрог   Монгол Ардын Нам Жамъян МӨНХБАТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
2 Архангай аймаг 1-тойрог 2 Монгол Ардын Нам Ёндонпэрэнлэй БААТАРБИЛЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
3 Архангай аймаг 1-тойрог 3 Монгол Ардын Нам Ганзориг ТЭМҮҮЛЭН   2020.6.21 Үзэх Үзэх
4 Архангай аймаг 1-тойрог 4 Ардчилсан Нам Нямжав БАТБАЯР  2020.6.21 Үзэх  
5 Архангай аймаг 1-тойрог 5 Ардчилсан Нам Дондогдорж ЗОЛЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
6 Архангай аймаг 1-тойрог 6 Ардчилсан Нам Пүрэвбаатар МӨНХТУЛГА  2020.06.25   Үзэх   Үзэх
7 Архангай аймаг 1-тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Батаа ГАНЦЭЦЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
8 Архангай аймаг 1-тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Нацаг УДВАЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
9 Архангай аймаг 1-тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дуламжав МӨНХ-ЭРДЭНЭ      
10 Архангай аймаг 1-тойрог 10 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Даваадорж АРИУНЖАРГАЛ      
11 Архангай аймаг 1-тойрог 11 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Лхагваа ДАНСРАНБАВУУ      
12 Архангай аймаг 1-тойрог 12 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Раднаабазар ЖАРГАЛМАА 2020.6.21 Үзэх  
13 Архангай аймаг 1-тойрог 13 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Жамба САНДУЙЖАВ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
14 Архангай аймаг 1-тойрог 14 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Долгор СОСОРБАРАМ      
15 Архангай аймаг 1-тойрог 15 Зон Олны Нам Хадбаатар ДЭМИДБАЛДАННЯМ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
16 Архангай аймаг 1-тойрог 16 Бие даан нэр дэвшигч Ранжил БАДМААНЯМБУУ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
17 Архангай аймаг 1-тойрог 17 Бие даан нэр дэвшигч Энэбиш БОЛОРЧУЛУУН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
18 Архангай аймаг 1-тойрог 18 Бие даан нэр дэвшигч Батбаатар ГАНПҮРЭВ      
19 Архангай аймаг 1-тойрог 19 Бие даан нэр дэвшигч Энхбаяр МӨНХСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
20 Баян-Өлгий аймаг 2 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Хавдислам БАДЕЛХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
21 Баян-Өлгий аймаг 2 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Айп ГЫЛЫМХАН  2020.6.21 Үзэх  
22 Баян-Өлгий аймаг 2 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Телухан АУБАКАР  2020.6.21 Үзэх  
23 Баян-Өлгий аймаг 2 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Дакей МУРАТ  2020.6.21 Үзэх  
24 Баян-Өлгий аймаг 2 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Булан БЕЙСЕН  2020.6.21 Үзэх  
25 Баян-Өлгий аймаг 2 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Рахмет ГАЖАЙВ      
26 Баян-Өлгий аймаг 2 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Болат АЙБЕК      
27 Баян-Өлгий аймаг 2 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Зулпай БАТЫРБЕК      
28 Баян-Өлгий аймаг 2 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Таштуан АУЕЗ      
29 Баян-Өлгий аймаг 2 - тойрог 10 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Мавлет ТӨЛЕГЕН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
30 Баян-Өлгий аймаг 2 - тойрог 11 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Палдай НЯМХҮҮ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
31 Баян-Өлгий аймаг 2 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Харатышхан ГАНИБАТ  2020.6.21 Үзэх  
32 Баян-Өлгий аймаг 2 - тойрог 13 Хөгжлийн Хөтөлбөр Нам Гавал-Эрдэнэ БАЯНМӨНХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
33 Баян-Өлгий аймаг 2 - тойрог 14 Зон Олны Нам Батмөнх БЯМБАГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
34 Баян-Өлгий аймаг 2 - тойрог 15 Бие даан нэр дэвшигч Каснай ХАНАГАТ  2020.06.25 үзэх   
35 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Гомбожав ЗАНДАНШАТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
36 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Лхагваа ЭЛДЭВ-ОЧИР  2020.6.21 Үзэх  
37 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Батмөнх БАТЦЭЦЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
38 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Дашдондог ГАНБАТ      
39 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Пүрэв НҮРЗЭД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
40 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Амгалан АДЪЯАСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх  
41 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Жамбал ГАНЗУЛ   2020.6.21 Үзэх Үзэх
42 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Гунаажав ЦЭВЭЭНЖАВ      
43 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Эрдэнэ-Очир СОДНОМЖАМЦ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
44 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 10 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Мандах ЦЭНДЖАВ  2020.6.21   Үзэх
45 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 11 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Очир БАТСҮХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
46 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Маам ГАНЗОРИГ  2020.6.21 Үзэх  
47 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 13 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Жагварал ТӨМӨРХУЯГ  2020.6.21 Үзэх  
48 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 14 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Мягмар АРИУНЦЭЦЭГ 2020.6.21 ҮЗЭХ ҮЗЭХ
49 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 15 Зон Олны Нам Пүрэвсүрэн ОЧИРПҮРЭВ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
50 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 16 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Чимэддорж ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
51 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 17 Бие даан нэр дэвшигч Баасанжав АНХБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
52 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 18 Бие даан нэр дэвшигч Батчулуун ОТГОНБАЯР 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
53 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 19 Бие даан нэр дэвшигч Баярсайхан УУГАНБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
54 Баянхонгор аймаг 3 - тойрог 20 Бие даан нэр дэвшигч Даваа МӨНХ-ЭРДЭНЭ 2020.6.21  Үзэх Үзэх
55 Булган аймаг 4 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Жадамба БАТ-ЭРДЭНЭ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
56 Булган аймаг 4 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Цогт-Очир АНАНДБАЗАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
57 Булган аймаг 4 - тойрог 3 Ардчилсан Нам Сэрээнэн ГАЛ-ЭРДЭНЭ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
58 Булган аймаг 4 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Дорлиг ӨСӨХБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
59 Булган аймаг 4 - тойрог 5 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Ширэндэв БУЛГАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
60 Булган аймаг 4 - тойрог 6 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Баатар САНЧИР      
61 Булган аймаг 4 - тойрог 7 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Ганбат БАТБАЯР      
62 Булган аймаг 4 - тойрог 8 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Цэрэндэндэв МЭНДЭЭ  2020.6.21 Үзэх  
63 Булган аймаг 4 - тойрог 9 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Болдбаатар ГҮНБИЛЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
64 Булган аймаг 4 - тойрог 10 Зон Олны Нам Алтанбагана МАНЛАЙБААТАР      
65 Булган аймаг 4 - тойрог 11 Бие даан нэр дэвшигч Батмөнх БАТ-ЭРДЭНЭ      
66 Булган аймаг 4 - тойрог 12 Бие даан нэр дэвшигч Батжаргал СҮХБААТАР      
67 Булган аймаг 4 - тойрог 13 Бие даан нэр дэвшигч Гантуяа ЭРДЭНЭ      
68 Булган аймаг 4 - тойрог 14 Бие даан нэр дэвшигч Ганболд ГАНЧИМЭГ      
69 Говь-Алтай аймаг 5 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Бямбасүрэн ЭНХ-АМГАЛАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
70 Говь-Алтай аймаг 5 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Шатарбал РАДНААСЭД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
71 Говь-Алтай аймаг 5 - тойрог 3 Ардчилсан Нам Очирбат АМГАЛАНБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
72 Говь-Алтай аймаг 5 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Осормаа БАТХАНД 2020.6.21 Үзэх Үзэх
73 Говь-Алтай аймаг 5 - тойрог 5 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Базаррагчаа ОЮУНБИЛЭГ  2020.06.25   Үзэх     Үзэх 
74 Говь-Алтай аймаг 5 - тойрог 6 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Сандуй БАТБААТАР  2020.6.21 Үзэх  
75 Говь-Алтай аймаг 5 - тойрог 7 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Энхтуяа Энхтуяа  2020.6.21 Үзэх Үзэх
76 Говь-Алтай аймаг 5 - тойрог 8 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Лутаа ЭНХНАСАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
77 Говь-Алтай аймаг 5 - тойрог 9 Хөгжлийн Хөтөлбөр Нам Дон-Очир ДОНДОВСАМБУУ      
78 Говь-Алтай аймаг 5 - тойрог 10 Зон Олны Нам Цэдэнбал АМАРЗАЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
79 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Сүхбаатар БАТБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
80 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Гомпилдоо МӨНХЦЭЦЭГ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
81 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 - тойрог 3 Ардчилсан Нам Батсүх НАРАНХҮҮ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
82 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Лувсандорж ОДСЭР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
83 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 - тойрог 5 Монголын Ногоон Нам Гаадан БАТБААТАР      
84 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 - тойрог 6 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дашцэрэн ЭНХСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх  
85 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Цэцэгээ МӨНХБАЯР      
86 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 - тойрог 8 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Осор ГАНБАТ      
87 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 - тойрог 9 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Ороолон ЭРДЭНЭТӨГС  2020.06.30    Үзэх     Үзэх
88 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 - тойрог 10 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Баатар АРВИНБАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
89 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 - тойрог 11 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Цэрэнваанчиг ЭРДЭНЭБАТ   2020.6.21 Үзэх Үзэх
90 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 - тойрог 12 Зон Олны Нам Эрдэнэцогт БАТЧИМЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
91 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 - тойрог 13 Бие даан нэр дэвшигч Пүрэвсүрэн ЭНХБАЯР      
92 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 - тойрог 14 Бие даан нэр дэвшигч Наранцацралт СОЁМБО 2020.6.21 Үзэх Үзэх
93 Дорнод аймаг 7 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Хаянгаа БОЛОРЧУЛУУН 2020.6.21  Үзэх Үзэх
94 Дорнод аймаг 7 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Цэдэв СЭРГЭЛЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
95 Дорнод аймаг 7 - тойрог 3 Ардчилсан Нам Пүрэв БАТЧИМЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
96 Дорнод аймаг 7 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Жамц ЭНХБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
97 Дорнод аймаг 7 - тойрог 5 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Чулуун ӨЛЗИЙСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
98 Дорнод аймаг 7 - тойрог 6 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Хишигээ ОДМАНДАХ  2020.6.21 Үзэх  
99 Дорнод аймаг 7 - тойрог 7 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Санжмятав ОТГОНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
100 Дорнод аймаг 7 - тойрог 8 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Чоймбол БАТТУЛГА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
101 Дорнод аймаг 7 - тойрог 9 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Шагдарсүрэн ТӨГСБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
102 Дорнод аймаг 7 - тойрог 10 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Минчиндорж НАМСРАЙ      
103 Дорнод аймаг 7 - тойрог 11 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Хутрангаа БАТ-ЭРДЭНЭ      
104 Дорнод аймаг 7 - тойрог 12 Зон Олны Нам Лхамханд ЦЭВЭГДАРЬ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
105 Дорнод аймаг 7 - тойрог 13 Бие даан нэр дэвшигч Бадам ДОРЖПҮРЭВ      
106 Дорнод аймаг 7 - тойрог 14 Бие даан нэр дэвшигч Ганхуя МӨНХ-ОД      
107 Дорнод аймаг 7 - тойрог 15 Бие даан нэр дэвшигч Баярсайхан НАРАНБАТ      
108 Дорнод аймаг 7 - тойрог 16 Бие даан нэр дэвшигч Пүрэвгэрэл ГЭРЭЛБААТАР  2020.6.21 Үзэх  
109 Дорноговь аймаг 8 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Борхүү ДЭЛГЭРСАЙХАН 2020.6.21  Үзэх Үзэх
110 Дорноговь аймаг 8 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Төмөртогоо ЭНХТҮВШИН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
111 Дорноговь аймаг 8 - тойрог 3 Ардчилсан Нам Цагаан-Өвгөн ЖАДАМБАА  2020.6.21 Үзэх  
112 Дорноговь аймаг 8 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Доржрэнцэн АЛТАНГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
113 Дорноговь аймаг 8 - тойрог 5 Монголын Ногоон Нам Баатарсүрэн УУГАНБАЯР  2020.6.21 Үзэх  
114 Дорноговь аймаг 8 - тойрог 6 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Чимиддорж ЧИМИДСҮРЭН  2020.06.19    Үзэх      Үзэх
115 Дорноговь аймаг 8 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Сүхбат МЭНДСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
116 Дорноговь аймаг 8 - тойрог 8 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Цэндсүрэн ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
117 Дорноговь аймаг 8 - тойрог 9 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Дамбаренчин ЭРДЭНЭБАТ      
118 Дорноговь аймаг 8 - тойрог 10 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Солонго САРАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
119 Дорноговь аймаг 8 - тойрог 11 Зон Олны Нам Хишигжаргал АРИУНСАНАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
120 Дорноговь аймаг 8 - тойрог 12 Бие даан нэр дэвшигч Очирсүх МАШБАТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
121 Завхан аймаг 9 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Цэдэндамба ЦЭРЭНПУНЦАГ   2020.6.21 Үзэх Үзэх
122 Завхан аймаг 9 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Балжинням БАЯРСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
123 Завхан аймаг 9 - тойрог 3 Ардчилсан Нам Загдхүү НАРАНТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
124 Завхан аймаг 9 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Даймаа БАТСАЙХАН      
125 Завхан аймаг 9 - тойрог 5 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Эрдэнэбат ГҮНДСАМБУУ      
126 Завхан аймаг 9 - тойрог 6 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Доржпалам ЭРДЭНЭЦОГТ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
127 Завхан аймаг 9 - тойрог 7 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Шинэнсамбуу САЙХАНСАМБУУ      
128 Завхан аймаг 9 - тойрог 8 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Алтангэрэл ДОРЖДАГВА      
129 Завхан аймаг 9 - тойрог 9 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Сүхбат БЯМБААСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
130 Завхан аймаг 9 - тойрог 10 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Балжинням АМАРАА 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
131 Завхан аймаг 9 - тойрог 11 Зон Олны Нам Дугаржав БАЯНМӨНХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
132 Завхан аймаг 9 - тойрог 12 Бие даан нэр дэвшигч Совд МӨНХБАТ  2020.6.21 Үзэх  
133 Завхан аймаг 9 - тойрог 13 Бие даан нэр дэвшигч Бибиш БААСАНБЯМБА  2020.6.21   Үзэх
134 Завхан аймаг 9 - тойрог 14 Бие даан нэр дэвшигч Адъяабалжир САНЖМЯТАВ      
135 Өвөрхангай аймаг 10 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Дуламдорж ТОГТОХСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
136 Өвөрхангай аймаг 10 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Содном ЧИНЗОРИГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
137 Өвөрхангай аймаг 10 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Гочоо ГАНБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
138 Өвөрхангай аймаг 10 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Оюунсайхан АЛТАНГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
139 Өвөрхангай аймаг 10 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Батхүү ГАНХӨЛӨГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
140 Өвөрхангай аймаг 10 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Чимиддорж ДАВААБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
141 Өвөрхангай аймаг 10 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Чагнаадорж ЦЭНДЭЭ      
142 Өвөрхангай аймаг 10 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дамдинсүрэн ХОРОЛДАМБА 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
143 Өвөрхангай аймаг 10 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Санжаасүрэн ОРГОДОЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
144 Өвөрхангай аймаг 10 - тойрог 10 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Аюурзана ОТГОНБААТАР  2020.6.21 Үзэх  
145 Өвөрхангай аймаг 10 - тойрог 11 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Дамдинжав МӨНХБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
146 Өвөрхангай аймаг 10 - тойрог 12 Хөгжлийн Хөтөлбөр Нам Дуламдорж ХИШИГДЭЛГЭР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
147 Өвөрхангай аймаг 10 - тойрог 13 Зон Олны Нам Дашбазар ОТГОНЦЭЦЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
148 Өвөрхангай аймаг 10 - тойрог 14 Бие даан нэр дэвшигч Төмөрбаатар ХАСБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
149 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Нанзад НАРАНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
150 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Хархүү МАНДАХБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
151 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 3 Ардчилсан Нам Дашдэмбэрэл БАТ-ЭРДЭНЭ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
152 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Бадамгарав БАДРАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
153 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 5 Монголын Ногоон Нам Билгээ МӨНХЧУЛУУН      
154 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 6 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дагдан ЭРДЭНЭ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
155 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Агваан-Осор СҮХБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
156 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 8 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Цэвээн БЭЭЖИН  2020.06.25      
157 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 9 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Доржжодов САНСАР      
158 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 10 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Адъяа ГАНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
159 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 11 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Эрдэнэчимэг ДАМДИНСҮРЭН      
160 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 12 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Ганбат ПҮРЭВДЭМБЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
161 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 13 Зон Олны Нам Авир ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
162 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 14 Бие даан нэр дэвшигч Агваандагва ЭНХБААТАР      
163 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 15 Бие даан нэр дэвшигч Чойсүрэн БАТБАЯР      
164 Өмнөговь аймаг 11 - тойрог 16 Бие даан нэр дэвшигч Рэнцэндооров БАТТӨМӨР      
165 Сүхбаатар аймаг 12 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Төгсжаргал ГАНДИ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
166 Сүхбаатар аймаг 12 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Зан ЭНХТӨР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
167 Сүхбаатар аймаг 12 - тойрог 3 Ардчилсан Нам Жамба БАТСУУРЬ 2020.6.21  Үзэх Үзэх
168 Сүхбаатар аймаг 12 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Наянтай ГАНИБАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
169 Сүхбаатар аймаг 12 - тойрог 5 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Чанцал ҮЛ-ОЛДОХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
170 Сүхбаатар аймаг 12 - тойрог 6 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Намсрай ЛУТБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
171 Сүхбаатар аймаг 12 - тойрог 7 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Айлтгүй ТӨМӨР-ОЧИР      
172 Сүхбаатар аймаг 12 - тойрог 8 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Намсрай ЛХАГВАСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
173 Сүхбаатар аймаг 12 - тойрог 9 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Ренчиндорж ЭНХТУЯА      
174 Сүхбаатар аймаг 12 - тойрог 10 Зон Олны Нам Жаргалсайхан МӨНХЗАЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
175 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Жаргалтулга ЭРДЭНЭБАТ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
176 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Дамдинсүрэн ӨНӨРБОЛОР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
177 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Чинбат УНДРАМ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
178 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Дондогдорж ЭРДЭНЭБАТ  2020.6.21 Үзэх  
179 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Домбон ҮҮРИЙНТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
180 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Сангажав БАЯРЦОГТ  2020.6.21 Үзэх  
181 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Амжаа ЭНХБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
182 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Шагдаррагчаа ЭРДЭНЭБАТ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
183 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Моголдоо НАСАНЖАРГАЛ      
184 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 10 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Лог ЦОГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
185 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 11 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Готов БАТТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
186 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Бүрэнжаргал НЭРГҮЙБААТАР      
187 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 13 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Дамдинсүрэн АМАРСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх  
188 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 14 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Цэдэв БАТ-ЭРДЭНЭ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
189 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 15 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Алтангэрэл МӨНХ-ЭРДЭНЭ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
190 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 16 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Шийлэгсүрэн БОЛОРСҮРЭН      
191 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 17 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Нямсүрэн БАТЦЭЦЭГ      
192 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 18 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Бадамжав БАЗАРВААНЬ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
193 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 19 Зон Олны Нам Рагчаа ЛХАГВАСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
194 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 20 Бие даан нэр дэвшигч Лхамжав ОРХОН   2020.6.21 Үзэх Үзэх
195 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 21 Бие даан нэр дэвшигч Батжаргал БУЯНЗАЯА      
196 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 22 Бие даан нэр дэвшигч Базар ЦЭЭПИЛДОРЖ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
197 Сэлэнгэ аймаг 13 - тойрог 23 Бие даан нэр дэвшигч Батсүх ХАЙДАВМӨНХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
198 Төв аймаг 14 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Жигжид БАТЖАРГАЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
199 Төв аймаг 14 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Нямаа ЭНХБОЛД 2020.6.21 Үзэх Үзэх
200 Төв аймаг 14 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Дагва ГАНТӨГС  2020.6.21 Үзэх Үзэх
201 Төв аймаг 14 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Хишигдэмбэрэл ТЭМҮҮЖИН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
202 Төв аймаг 14 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Цэвэгдорж ТУВААН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
203 Төв аймаг 14 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Дэрэм ЭРДЭНЭСУВД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
204 Төв аймаг 14 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Оргой БУЯННЭМЭХ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
205 Төв аймаг 14 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Туул МӨНХСҮЛД 2020.6.21 Үзэх Үзэх
206 Төв аймаг 14 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Санжаа ЭРДЭНЭЧИМЭГ      
207 Төв аймаг 14 - тойрог 10 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Агваансамдан БАТСҮХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
208 Төв аймаг 14 - тойрог 11 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Бадмаабазар ЦОНДОВДОРЖ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
209 Төв аймаг 14 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Лхамсүрэн АЛТАНТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
210 Төв аймаг 14 - тойрог 13 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Батбаяр НАСАНБИЛЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
211 Төв аймаг 14 - тойрог 14 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Дүншиг МЯГМАРСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
212 Төв аймаг 14 - тойрог 15 Зон Олны Нам Намсрайдорж УЯНГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
213 Төв аймаг 14 - тойрог 16 Бие даан нэр дэвшигч Дуламсүрэн ДОРЖПҮРЭВ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
214 Төв аймаг 14 - тойрог 17 Бие даан нэр дэвшигч Сэдбазар ЧОЙЖИЛЖАВ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
215 Төв аймаг 14 - тойрог 18 Бие даан нэр дэвшигч Өвгөнхүү ГЭРЭЛТ-ОД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
216 Увс аймаг 15 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Чимэд ХҮРЭЛБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
217 Увс аймаг 15 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Баттогтох ЧОЙЖИЛСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
218 Увс аймаг 15 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Намсрай ЦЭРЭНБАТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
219 Увс аймаг 15 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Саманд ЖАВХЛАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
220 Увс аймаг 15 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Одон ЦОГТГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
221 Увс аймаг 15 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Даш ЦЭНДСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх  
222 Увс аймаг 15 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Нямаа УЛАМБАЯР  2020.6.21 Үзэх  
223 Увс аймаг 15 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Хорлоо УДВАЛЦЭЦЭГ  2020.6.21 Үзэх  
224 Увс аймаг 15 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дамдинсүрэн ГАНСҮРЭН  2020.6.21  Үзэх  
225 Увс аймаг 15 - тойрог 10 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Шагдар БУЯНЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
226 Увс аймаг 15 - тойрог 11 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Гансүх НЯМСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
227 Увс аймаг 15 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Авирмэд ЧИНБАТ      
228 Увс аймаг 15 - тойрог 13 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Цэдэв ӨЛЗИЙТОГТОХ      
229 Увс аймаг 15 - тойрог 14 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Доржнамжил ЭРДЭНЭ      
230 Увс аймаг 15 - тойрог 15 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Мөнхбаяр ЦЭДЭНПУНЦАГ      
231 Увс аймаг 15 - тойрог 16 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Дулмаа ГАНХУЯГ      
232 Увс аймаг 15 - тойрог 17 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Иш ЭРДЭНЭЧИМЭГ      
233 Увс аймаг 15 - тойрог 18 Зон Олны Нам Ихбаатар ЗОЛЗАЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
234 Увс аймаг 15 - тойрог 19 Бие даан нэр дэвшигч Цэвээн БАТБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
235 Увс аймаг 15 - тойрог 20 Бие даан нэр дэвшигч Цэнгэл БАТ-ЭРДЭНЭ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
236 Увс аймаг 15 - тойрог 21 Бие даан нэр дэвшигч Ганболд ПҮРЭВРАГЧАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
237 Увс аймаг 15 - тойрог 22 Бие даан нэр дэвшигч Буянжаргал ЛХАГВАСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
238 Увс аймаг 15 - тойрог 23 Бие даан нэр дэвшигч Баатаржав БАТ-АМГАЛАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
239 Ховд аймаг 16 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Сандаг БЯМБАЦОГТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
240 Ховд аймаг 16 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Отгоо БАТНАСАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
241 Ховд аймаг 16 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Цэдэнбал ЦОГЗОЛМАА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
242 Ховд аймаг 16 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Бөхчулуун ПҮРЭВДОРЖ  2020.6.21 Үзэх  
243 Ховд аймаг 16 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Нэргүй ПУНЦАГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
244 Ховд аймаг 16 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Ширнэнбаньд АДЬШАА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
245 Ховд аймаг 16 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Халтай БАТБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
246 Ховд аймаг 16 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Уртнасан БАТЗАЯА  2020.6.21 Үзэх  
247 Ховд аймаг 16 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дорж АЛИМАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
248 Ховд аймаг 16 - тойрог 10 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Чүлтэм ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх  
249 Ховд аймаг 16 - тойрог 11 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Ганболд БИЛГҮҮН      
250 Ховд аймаг 16 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Аюуш БААСАНДЭМБЭРЭЛ      
251 Ховд аймаг 16 - тойрог 13 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Гантулга БУЯНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
252 Ховд аймаг 16 - тойрог 14 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Баатаржав ГАНЗОРИГ      
253 Ховд аймаг 16 - тойрог 15 Зон Олны Нам Төмөрбаатар ОЮУНБОЛОР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
254 Ховд аймаг 16 - тойрог 16 Бие даан нэр дэвшигч Дамдинсүрэн УУГАНЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
255 Ховд аймаг 16 - тойрог 17 Бие даан нэр дэвшигч Өлз АЛТАЙ  2020.6.21   Үзэх
256 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Лувсанцэрэн ЭНХ-АМГАЛАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
257 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Цэрэнпил ДАВААСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
258 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Лхагва МӨНХБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
259 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Даваадорж ГАНБОЛД 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
260 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Чимид БАТЦОГТ  2020.6.21  Үзэх Үзэх
261 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Бямбасүрэн БАЯРМАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
262 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Эрдэнэбаатар МАГНАЙБАЯР      
263 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Хастөмөр БЭЭЖИН  2020.06.21  Үзэх  
264 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Чимэд БАЗАР  2020.6.21 Үзэх  
265 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 10 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Эрдэнэбилэг БАТХИШИГ      
266 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 11 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Жамсран ОЮУНМАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
267 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Ламжав ДОРЖПАЛАМ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
268 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 13 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Түвдэндансран УУГАНБАЯР      
269 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 14 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Тангад ТУЯА      
270 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 15 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Дулмаа АРИУНТУЯА 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
271 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 16 Ард Түмнээ Хайрлая Нам Ламжав ГҮНДАЛАЙ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
272 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 17 Зон Олны Нам Цэндсүрэн АРИУНБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
273 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 18 Бие даан нэр дэвшигч Хайчаа БАТСАЙХАН 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
274 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 19 Бие даан нэр дэвшигч Бадарч БОЛДБААТАР      
275 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 20 Бие даан нэр дэвшигч Дэмбэрэлням СОВД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
276 Хөвсгөл аймаг 17 - тойрог 21 Бие даан нэр дэвшигч Мижиддорж ГАНБОЛД      
277 Хэнтий аймаг 18 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Ухнаа ХҮРЭЛСҮХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
278 Хэнтий аймаг 18 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Бадмаанямбуу БАТ-ЭРДЭНЭ      
279 Хэнтий аймаг 18 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Лувсаннамсрай ОЮУН-ЭРДЭНЭ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
280 Хэнтий аймаг 18 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Эрдэнэ БАТ-ҮҮЛ      
281 Хэнтий аймаг 18 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Жагдаг ОЮУНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
282 Хэнтий аймаг 18 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Төрмөнх ПҮРЭВХАТАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
283 Хэнтий аймаг 18 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Сэлэнгэ ОНОНБАЯР  2020.6.21 Үзэх  
284 Хэнтий аймаг 18 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Батсуурь БАТХИШИГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
285 Хэнтий аймаг 18 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Сандуй ЖАРГАЛ  2020.6.21   Үзэх
286 Хэнтий аймаг 18 - тойрог 10 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Дамбадондог БААТАРЖАВ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
287 Хэнтий аймаг 18 - тойрог 11 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Пунцагдаш НАРАНТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
288 Хэнтий аймаг 18 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Дамба ОДГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх  
289 Хэнтий аймаг 18 - тойрог 13 Зон Олны Нам Амарсанаа МӨНХЗУЛ      
290 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Болд ЖАВХЛАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
291 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Баагаа БАТТӨМӨР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
292 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Гонгор ДАМДИННЯМ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
293 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Намсрай МӨНХДАШ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
294 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Доржзовд ЭНХТУЯА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
295 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Баянжаргал БЯМБАСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
296 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дашням АРААЖАВ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
297 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Тогтох АМГАЛАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
298 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Эрдэнэбаяр МЯГМАРДОРЖ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
299 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 10 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Пүрэвдорж ЭРДЭНЭБАТ      
300 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 11 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Батсайхан НЯМБАЯР      
301 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Жамбалсүрэн ТӨГСЖАРГАЛ      
302 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 13 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Артбазар ГАЛТБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
303 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 14 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Банзрагч ОТГОНТӨГС  2020.6.21 Үзэх Үзэх
304 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 15 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Бат-Очир СОДБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
305 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 16 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Сайнэр БАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
306 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 17 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Мөнхбаяр АМАРСАНАА  2020.6.21   Үзэх
307 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 18 Зон Олны Нам Гончигзэгвэ ОТГОНЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
308 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 19 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Дорж ТЭРБИШ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
309 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 20 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Гомбожав ЭНХЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
310 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 21 Бие даан нэр дэвшигч Лхасүрэн ОДБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
311 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 22 Бие даан нэр дэвшигч Цогтоо АМАРБАЯСГАЛАН  2020.6.21 Үзэх  
312 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 23 Бие даан нэр дэвшигч Оюунбат ОРГИЛ      
313 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 24 Бие даан нэр дэвшигч Ганбаатар БАЯНМӨНХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
314 Дархан-Уул аймаг 19 - тойрог 25 Бие даан нэр дэвшигч Тордай ГАНБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
315 Орхон аймаг 20 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Цэнд НЯМДОРЖ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
316 Орхон аймаг 20 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Дамба БАТЛУТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
317 Орхон аймаг 20 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Батнасан ОЮУНГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
318 Орхон аймаг 20 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Октябрь БААСАНХҮҮ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
319 Орхон аймаг 20 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Цогтсайхан БАТХУЯГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
320 Орхон аймаг 20 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Дэмбэрэл ОРОСОО 2020.6.21 Үзэх Үзэх
321 Орхон аймаг 20 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Сайнхүү ГАНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
322 Орхон аймаг 20 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Бадарч ХЭРЛЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
323 Орхон аймаг 20 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Пүрэвсүрэн БАТТӨР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
324 Орхон аймаг 20 - тойрог 10 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Дондовдорж БАТМӨНХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
325 Орхон аймаг 20 - тойрог 11 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Доржпалам МӨНХТУЯА  2020.06.25  Үзэх   Үзэх 
326 Орхон аймаг 20 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Даваасүрэн ТҮМЭНЖАРГАЛ  2020.06.25   Үзэх    Үзэх 
327 Орхон аймаг 20 - тойрог 13 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Александр УНДРАХТАМИР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
328 Орхон аймаг 20 - тойрог 14 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Сэрээтэр ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
329 Орхон аймаг 20 - тойрог 15 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Бат-Очир ГАНТҮШИГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
330 Орхон аймаг 20 - тойрог 16 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Мэргэнбилэг СОЁЛ      
331 Орхон аймаг 20 - тойрог 17 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Тайван ПҮРЭВСҮРЭН      
332 Орхон аймаг 20 - тойрог 18 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Шагдарсүрэн ЧИМЭГСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
333 Орхон аймаг 20 - тойрог 19 Зон Олны Нам Батболд АМАРБАЯСГАЛАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
334 Орхон аймаг 20 - тойрог 20 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Балдорж МӨНХ-АЛДАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
335 Орхон аймаг 20 - тойрог 21 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Баасан ЭРДЭНЭЗУЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
336 Орхон аймаг 20 - тойрог 22 Бие даан нэр дэвшигч Равжир МЯГМАРДОРЖ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
337 Орхон аймаг 20 - тойрог 23 Бие даан нэр дэвшигч Норов АЛТАНХУЯГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
338 Орхон аймаг 20 - тойрог 24 Бие даан нэр дэвшигч Төлөв ХАЙРАТ      
339 Орхон аймаг 20 - тойрог 25 Бие даан нэр дэвшигч Мянганбуу САРАНДАВАА  2020.6.21 Үзэх  
340 Орхон аймаг 20 - тойрог 26 Бие даан нэр дэвшигч Ваанчиг СУМЪЯАСҮХ      
341 Орхон аймаг 20 - тойрог 27 Бие даан нэр дэвшигч Батаа ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
342 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Сайнбуян АМАРСАЙХАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
343 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Цэнд САНДАГ-ОЧИР   2020.6.21 Үзэх Үзэх
344 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 - тойрог 3 Ардчилсан Нам Мангалсүрэн ЭНХ-АМАР 2020.6.21  Үзэх Үзэх
345 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Цэрэндулам АЛТАНЦЭЦЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
346 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 - тойрог 5 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Эрдэнэбилэ ЭРДЭНЭЖАМЪЯН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
347 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 - тойрог 6 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Пүрэвсүрэн ЦОЛМОН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
348 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 - тойрог 7 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Бэгзсүрэн ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
349 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 - тойрог 8 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Даваасамбуу ОЮУНЧИМЭГ  2020.6.21 Үзэх  
350 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 - тойрог 9 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Бадрал МӨНХДӨЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
351 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 - тойрог 10 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Цог НАНДИНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
352 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 - тойрог 11 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Ганхуяг БЯМБАТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
353 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 - тойрог 12 Зон Олны Нам Болысхан РИЗАГҮЛЬ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
354 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 - тойрог 13 Бие даан нэр дэвшигч Гэлэг БААСАН      
355 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 - тойрог 14 Бие даан нэр дэвшигч Гомбосүрэн ЧОГЛООНАМЖИЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
356 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Батсүх САРАНЧИМЭГ 2020.6.21    Үзэх
357 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Баттөмөр ЭНХБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
358 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 3 Ардчилсан Нам Зандаахүү ЭНХБОЛД   2020.6.21 Үзэх Үзэх
359 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Түмэндэлгэр БАТЦОГТ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
360 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 5 Монголын Ногоон Нам Баасансүрэн ЦАЦРАЛТУЯА      
361 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 6 Монголын Ногоон Нам Баярсайхан ПҮРЭВЖАВ      
362 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Равжаа ӨСӨХБАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
363 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Гантулга ЗОЛЗАЯА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
364 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 9 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Санжжав АМАРСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
365 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 10 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Халтар БАТСУУРЬ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
366 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 11 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Пүрэвсүрэн НАРАНБАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
367 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 12 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Гончигдорж УЯНГАХИШИГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
368 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 13 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Авирмэд ЭРДЭНЭБАЯР      
369 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 14 Хөгжлийн Хөтөлбөр Нам Лүүрэв ӨНӨРЧИМЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
370 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 15 Эх Орончдын Нэгдсэн Нам Ганчил ГАНБАТ      
371 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 16 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Жалхар БАТЗОРИГ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
372 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 17 Зон Олны Нам Баатар ЛХАМХҮҮ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
373 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 18 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Дашдондог ГАНЗОРИГ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
374 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 19 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Цэцгээ МӨНХЖАРГАЛ      
375 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 20 Их Эв Нам Зулаа БАТ-ОТГОН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
376 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 21 Бие даан нэр дэвшигч Доржготов БАТЖАРГАЛ      
377 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 22 Бие даан нэр дэвшигч Ганбат ТУЛГА      
378 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 23 Бие даан нэр дэвшигч Цоодол ХУЛАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
379 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 24 Бие даан нэр дэвшигч Улаанхүү МЯГМАРХҮҮ  2020.6.21 Үзэх  
380 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 25 Бие даан нэр дэвшигч Манжаа ИЧИННОРОВ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
381 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 26 Бие даан нэр дэвшигч Чулуунбаатар ЧУЛУУНЦЭЦЭГ      
382 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 27 Бие даан нэр дэвшигч Шагдар ГАНБОЛД      
383 Баянзүрх дүүрэг 22 - тойрог 28 Бие даан нэр дэвшигч Сосорбарам БАРСБОЛД      
384 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Энхтайван БАТ-АМГАЛАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
385 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Хүрэлбаатар БУЛГАНТУЯА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
386 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Жигжидсүрэн ЧИНБҮРЭН   2020.6.21 Үзэх Үзэх
387 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Даваахүү ПҮРЭВДАВАА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
388 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Цогтоо ОДОНТУНГАЛАГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
389 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Жадамбаа БАЯСГАЛАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
390 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 7 Монголын Ногоон Нам Сугир МААМ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
391 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Батдэлгэр БАТБОЛД      
392 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Соном БЯМБАСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
393 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 10 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Лхагвасүрэн ӨНӨРБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
394 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 11 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Жалбасүрэн БАТЗАНДАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
395 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Шинэнсамбуу БАТСАМБУУ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
396 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 13 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Цэрэнхүү БАТТУЯА      
397 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 14 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Доноров ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
398 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 15 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Галиндэв РАГЧААСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
399 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 16 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Алтанчулуун ДӨЛГӨӨН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
400 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 17 Хөгжлийн Хөтөлбөр Нам Очирбат ЗАЯА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
401 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 18 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Пүрэвдорж ХИШИГБАЯР      
402 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 19 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Дамдинсүрэн БАЯНЗУЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
403 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 20 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Гомбожав СҮХБОЛД  2020.6.21   Үзэх
404 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 21 Зон Олны Нам Нар САРАНГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
405 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 22 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Вандандорж ГАНБОЛД 2020.6.21 Үзэх Үзэх
406 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 23 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Дарамсэн БАТБИЛЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
407 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 24 Гэр Хороолол Хөгжлийн Нам Батхуяг БАТСҮХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
408 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 25 Бие даан нэр дэвшигч Цэрэнбалтав МИНЖИН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
409 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 26 Бие даан нэр дэвшигч Жана ГАНБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
410 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 27 Бие даан нэр дэвшигч Бямбацогт БАЯРБААТАР      
411 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 28 Бие даан нэр дэвшигч Адъяа ЭРДЭНЭ      
412 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 29 Бие даан нэр дэвшигч Бямбасүрэн БАЯРМАГНАЙ  2020.6.21 Үзэх  
413 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 30 Бие даан нэр дэвшигч Маамаа ЭНХДЭЛГЭР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
414 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 31 Бие даан нэр дэвшигч Өвгөнхүү ЭРДЭНЭБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
415 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 32 Бие даан нэр дэвшигч Даш БАТСҮХ      
416 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 33 Бие даан нэр дэвшигч Гансүх ЖАВХЛАН      
417 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 34 Бие даан нэр дэвшигч Баяраа МӨНХБАТ      
418 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 35 Бие даан нэр дэвшигч Санжсүрэн БАТЧУЛУУН  2020.06.30 Үзэх    үзэх 
419 Баянзүрх дүүрэг 23 - тойрог 36 Бие даан нэр дэвшигч Батсүх БАТСАЙХАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
420 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Дамдин ЦОГТБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
421 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Цэнд МӨНХ-ОРГИЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
422 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Цэрэнжамц МӨНХЦЭЦЭГ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
423 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Ринчинням АМАРЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
424 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Сүхбаатар ЭРДЭНЭБОЛД 2020.6.21 Үзэх Үзэх
425 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Эрдэнэбаатар ДОЛГИОН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
426 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 7 Монголын Ногоон Нам Олзод БУМ-ЯЛАГЧ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
427 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Зуунайн ШАГДАРСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
428 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Банзрагч ДЭЛГЭРМАА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
429 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 10 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Парчаа ШИНЖЭЭРАВДАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
430 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 11 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Бямб МӨНХЖАРГАЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
431 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Цэнд ЭНХБАТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
432 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 13 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Чимид-Очир МЭНДСАЙХАН 2020.6.21 Үзэх  
433 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 14 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Баатаржав МӨНХСОЁЛ  2020.6.21 Үзэх  
434 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 15 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Гэндэндарам ГАНХҮҮ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
435 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 16 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Дэмбэрэлцэрэн МӨНХ-ЭРДЭНЭ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
436 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 17 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Цогзоо ХҮРЭЛБААТАР      
437 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 18 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Даваа ЦОГТБААТАР      
438 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 19 Хөгжлийн Хөтөлбөр Нам Очирбат СЭЛЭНГЭ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
439 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 20 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Цэгмид ТӨМӨРБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
440 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 21 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Баасанжав АМАРСАЙХАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
441 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 22 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Гүррагчаа БАДАМРАГЧАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
442 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 23 Зон Олны Нам Шарав АМГАЛАН   2020.6.21 Үзэх Үзэх
443 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 24 Зон Олны Нам Очирбат ИТГЭЛСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
444 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 25 Дэлхийн Монголчууд Нам Гэмбэл ТЭМҮҮЖИН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
445 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 26 Дэлхийн Монголчууд Нам Төмөр ТӨМӨРБАТ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
446 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 27 Дэлхийн Монголчууд Нам Доржготов ЭНХЖАРГАЛ      
447 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 28 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Лувсанвандан ДАРАМСЭНГЭ   2020.6.21 Үзэх Үзэх
448 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 29 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Бяруузан ОЮУНСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
449 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 30 Гэр Хороолол Хөгжлийн Нам Намсрайдорж ТҮМЭНБАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
450 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 31 Бие даан нэр дэвшигч Мархааж ЧОЙДОРЖ 2020.6.21  Үзэх Үзэх
451 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 32 Бие даан нэр дэвшигч Цогтсайхан БУЯНЦОГТОО  2020.6.21 Үзэх Үзэх
452 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 33 Бие даан нэр дэвшигч Агваандорж САРУУЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
453 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 34 Бие даан нэр дэвшигч Довчинсүрэн ЧИМЭДБАВУУ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
454 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 35 Бие даан нэр дэвшигч Магнайбаяр ЧИНГИСХААН      
455 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 36 Бие даан нэр дэвшигч Содномдаржаа ДАВААСҮРЭН   2020.6.21 Үзэх Үзэх
456 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 37 Бие даан нэр дэвшигч Жанцандорж ЯНЖИНСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
457 Сүхбаатар дүүрэг 24 - тойрог 38 Бие даан нэр дэвшигч Цэвээндорж ЭРДЭМТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
458 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Төмөрбаатар АЮУРСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
459 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Мөнхөө ОЮУНЧИМЭГ   2020.6.21 Үзэх Үзэх
460 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Жамъянхорлоо СҮХБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
461 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Гантөмөр УЯНГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
462 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Цэнд БААТАРХҮҮ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
463 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Ринзаан БУЛГАМАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
464 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 7 Монголын Ногоон Нам Бямбасүрэн ЖАГАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
465 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Цэрэндорж ГАНХУЯГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
466 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Шархүү ХИШИГСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
467 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 10 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Бат БАТБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
468 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 11 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Базарсад ЖАРГАЛСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
469 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Рэнцэндорж УУГАНБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
470 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 13 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Шархүү НАНЖИД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
471 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 14 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Бадрах НАЙДАЛАА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
472 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 15 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Шаравдэмбэрэл ЭНХТУУЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
473 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 16 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Гомбожав ГАНБАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
474 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 17 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Ганхүү БАТБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
475 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 18 Хөгжлийн Хөтөлбөр Нам Дэмбэрэл ӨНӨРЗУЛ      
476 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 19 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Доржрэнцэн СҮНДИЙ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
477 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 20 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Мижиддорж БАТ 2020.6.21 Үзэх  
478 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 21 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Дагвадорж УЛАМБАЯР      
479 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 22 Зон Олны Нам Буянтогтох БАТМӨНХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
480 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 23 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Дашдэлэ НЯМТҮШИГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
481 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 24 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Чойсүрэн БУЯНЖАРГАЛ      
482 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 25 Гэр Хороолол Хөгжлийн Нам Отгон НАРАНТУЯА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
483 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 26 Бие даан нэр дэвшигч Гомбодорж ОРГИЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
484 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 27 Бие даан нэр дэвшигч Жуков БАЯРЖАВХЛАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
485 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 28 Бие даан нэр дэвшигч Давааням ОЧИРХУЯГ      
486 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 29 Бие даан нэр дэвшигч Батсайхан АМАРТҮВШИН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
487 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 30 Бие даан нэр дэвшигч Жамъянсүрэн ОЙМАНДАХ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
488 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 31 Бие даан нэр дэвшигч Цэнд ЭНХТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
489 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 32 Бие даан нэр дэвшигч Дагдан АНХБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
490 Чингэлтэй дүүрэг 25 - тойрог 33 Бие даан нэр дэвшигч Цэрэндорж ПҮРЭВХҮҮ   2020.6.21 Үзэх Үзэх
491 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Жамбал ГАНБААТАР   2020.6.21 Үзэх Үзэх
492 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Данзан ЛҮНДЭЭЖАНЦАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
493 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Хассуур ГАНХУЯГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
494 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Содномзундуй ЭРДЭНЭ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
495 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Салдан ОДОНТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
496 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Догсом БАТЦОГТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
497 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 7 Монголын Ногоон Нам Ганбаатар ЭРДЭНЭТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
498 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 8 Монголын Ногоон Нам Шарав ЦЭНГЭЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
499 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 9 Монголын Ногоон Нам Санж БАТДОРЖ      
500 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 10 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Пүрэвдорж ЦОГТБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
501 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 11 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Ёндонсамбуу БЯМБАТОГТОХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
502 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Базаррагчаа ЗОРИГОО  2020.6.21 Үзэх Үзэх
503 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 13 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Даньдайн ЖАРГАЛСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
504 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 14 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Цэрэндорж СОЛОНГО  2020.6.21 Үзэх  
505 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 15 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Жаргалсайхан ЗОЛЖАРГАЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
506 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 16 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Дашдондог ҮҮРЦАЙХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
507 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 17 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Долгор ТҮМЭН-ӨЛЗИЙ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
508 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 18 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Шоовдор ТӨМӨРСҮХ      
509 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 19 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Намжил ДАШДАВАА      
510 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 20 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Намжаа ДАШЗЭВЭГ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
511 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 21 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Сүхээ ОДОНТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
512 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 22 Зон Олны Нам Батзаяа АРИУНСАНАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
513 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 23 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Шагдар МӨНХБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
514 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 24 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Дамдин БАТСАЙХАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
515 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 25 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Дэнзэн ЧУЛУУНБАТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
516 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 26 Бие даан нэр дэвшигч Пүрэвдорж ГАЛИНДЭВ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
517 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 27 Бие даан нэр дэвшигч Пүрэвдорж БҮҮВЭЙБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
518 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 28 Бие даан нэр дэвшигч Очирхуяг МӨНХТУЛГА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
519 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 29 Бие даан нэр дэвшигч Дэмчиг БОЛОР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
520 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 30 Бие даан нэр дэвшигч Пүрэвдорж МӨНХБАЯР      
521 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 31 Бие даан нэр дэвшигч Содномцог СҮХ-ОЧИР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
522 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 32 Бие даан нэр дэвшигч Халх ГАНХУЯГ      
523 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 33 Бие даан нэр дэвшигч Чулуунбаатар ЭНХЗАЯА 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
524 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 34 Бие даан нэр дэвшигч Мөнхтөр Нарантуяа  2020.6.21 Үзэх Үзэх
525 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 35 Бие даан нэр дэвшигч Сурмаадорж БАТСҮХ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
526 Баянгол дүүрэг 26 - тойрог 36 Бие даан нэр дэвшигч Чулуунбат АНХБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
527 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Хишгээ НЯМБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
528 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Бадарч ЖАРГАЛМАА 2020.6.21  Үзэх Үзэх
529 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 3 Ардчилсан Нам Даваа БАТБАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
530 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Бадамдорж ПУНСАЛМАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
531 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 5 Монголын Ногоон Нам Батсүх АЛТАНХУЯГ      
532 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 6 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Буяа ТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
533 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 7 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дашаа БЯМБАСҮРЭН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
534 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 8 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Халтар ОЮУНЦЭЦЭГ  2020.06.22 Үзэх  Үзэх 
535 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 9 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Борис САРАНЦЭЦЭГ      
536 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 10 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Батзориг ЭРДЭНЭ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
537 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 11 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Жадамбаа ОТГОНБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
538 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 12 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Доржпалам ХОСБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
539 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 13 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Болдбаатар ОТГОНТУУЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
540 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 14 Зон Олны Нам Дэлгэрбат НАСАНБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
541 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 15 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Дүгэржав БАТБААТАР      
542 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 16 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Должин НАРМАНДАХ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
543 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 17 Гэр Хороолол Хөгжлийн Нам Ягаан МӨНГӨНЦЭЦЭГ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
544 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 18 Бие даан нэр дэвшигч Чадраабал ОТГОНЧУЛУУН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
545 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 19 Бие даан нэр дэвшигч Сайнбаяр АМАРСҮЛД 2020.6.21 Үзэх Үзэх
546 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 20 Бие даан нэр дэвшигч Энхболд БОЛОРЧУЛУУН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
547 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 21 Бие даан нэр дэвшигч Гомбодорж ЗОЛБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
548 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 22 Бие даан нэр дэвшигч Очирболд САРАНТУЯА  2020.6.21 Үзэх  
549 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 - тойрог 23 Бие даан нэр дэвшигч Оргил ЭНХМАА      
550 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Долгорсүрэн СУМЪЯАБАЗАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
551 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Ням-Осор  УЧРАЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
552 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Пүрэв-Очир  АНУЖИН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
553 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Отгонжаргал МАГНАЙ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
554 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Пүрвээ ЦЭЦЭГМАА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
555 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Ганбат ОЧИРБАТ      
556 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 7 Монголын Ногоон Нам Цэвэграш ЭРДЭНЭЧУЛУУН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
557 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 8 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Энхбаяр БАТШУГАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
558 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Мянганбуу НАРАНБААТАР      
559 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 10 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Мижид ТУЛГА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
560 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 11 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Баянжаргал ЦОГТГЭРЭЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
561 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Даньдай ЭНХСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
562 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 13 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Донжоо БАТБАЯР  2020.6.21 Үзэх  
563 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 14 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Адъяабат АМАРБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
564 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 15 Ард Түмний Нам Шагдарсүрэн ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
565 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 16 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Чулуундорж МӨНХБАЯР      
566 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 17 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Нямдорж ОД      
567 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 18 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Мягмар АЛТАНХУЯГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
568 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 19 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Хадбаатар БАТ-ЯЛАЛТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
569 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 20 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Бямбаринчин БАЯРАА 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
570 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 21 Зон Олны Нам Пүрэвсүрэн МӨНХЧИМЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
571 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 22 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Алтанцэцэг БАТДОРЖ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
572 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 23 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Шагдарсүрэн ГАНТУЛГА      
573 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 24 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Лхүндэв ЛХАГВАДОРЖ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
574 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 25 Бие даан нэр дэвшигч Самданням МӨНХЧУЛУУН  2020.6.21 Үзэх  
575 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 26 Бие даан нэр дэвшигч Ринчинлхүмбэ НЯМ-ОЧИР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
576 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 - тойрог 27 Бие даан нэр дэвшигч Цэрэндорж ТҮВШИНТӨР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
577 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 1 Монгол Ардын Нам Даваажанцан САРАНГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
578 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 2 Монгол Ардын Нам Жуков АЛДАРЖАВХЛАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
579 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 3 Монгол Ардын Нам Ганибал АМАРТҮВШИН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
580 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 4 Ардчилсан Нам Банзрагч ТҮВШИН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
581 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 5 Ардчилсан Нам Тэрбиш ЭНХСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
582 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 6 Ардчилсан Нам Чадраабал ӨНӨРБАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
583 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 7 Монголын Ногоон Нам Мягмар НЯМГЭРЭЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
584 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 8 Монголын Ногоон Нам Довдон ЭНХБОЛД      
585 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 9 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Төмөрдөш БАЯРХҮҮ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
586 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 10 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Цэрэндаш ОЮУНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
587 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 11 "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ" /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Баасан НАМИНЧИМЭД      
588 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 12 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Лувсанвандан БОЛД   2020.6.21 Үзэх Үзэх
589 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 13 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Эрдэнэдэлгэр ТҮВШИН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
590 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 14 "ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ" Лхагвадорж АРИУНАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
591 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 15 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Тогмид ДОРЖХАНД  2020.6.21 Үзэх  
592 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 16 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Ганбаатар ЖАВХЛАНТӨГС 2020.6.21 Үзэх Үзэх
593 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 17 "ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ" эвсэл Баярхүү МӨНХЦЭЛМЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
594 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 18 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Сэрчин ҮҮРЦАЙХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
595 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 19 "Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19" эвсэл Батаа ГЭРЭЛТЦОЛМОН      
596 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 20 Зон Олны Нам Жанчив ОЮУНЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
597 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 21 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Ойдов ЛХАГВАДОРЖ      
598 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 22 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Агваанпүрэв ДУГАРМАА      
599 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 23 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Нанзаддорж ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ      
600 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 24 Бие даан нэр дэвшигч Цэдэв ЦОЛМОН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
601 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 25 Бие даан нэр дэвшигч Жаргалцэнгэл ЭРХЭМБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
602 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 26 Бие даан нэр дэвшигч Даваа БАСАНДОРЖ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
603 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 27 Бие даан нэр дэвшигч Төрболд БАТ-ОРГИЛ   2020.6.21 Үзэх Үзэх
604 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 28 Бие даан нэр дэвшигч Гочоосүрэн БАТЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
605 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 29 Бие даан нэр дэвшигч Нямтайшир НОМТОЙБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
606 Хан-Уул дүүрэг 29 - тойрог 30 Бие даан нэр дэвшигч Аханбаяр ГАЛБАДРАХ 2020.6.21 Үзэх Үзэх

dugar